Friday, February 8, 2008

RREFIME DASHURIE


NGA NJE PEME E MBJELLUR NE PRANVER
LINDI NJE ENDERR DASHURIE
NE DETE, SHKELQIM YJESH
HESHTJ NGA LARGESIT
...
NE NJE NDEJE RINORE
HESHTJE E KUPA VERE
NJE DASHURI PLOT MISTERE
PLOT KODE TE MIRSJELLJES
...
DASHURI PA TOJE
E BRISHT DHE E NGROHTE
E SINQERT
E NGROHTE DASHURIA KUR ESHTE E FORTE
SE PO DESHTOI
TE DJEG SI VALE FERRI

No comments: