Tuesday, January 1, 2008

Vritet një shqiptar në Çair
Në lagjen Çai
r të Shkupit, herët në mëngjes rreth orës 04:00, është vrarë 44-vjeçari Shaban Ibishi, njofton Ministria e Brendshme.

Siç bëhet e ditur, vrasja ka ndodhur në rr. "Cvetan Dimov" nr. 145 në Shkup, kur kryerësi i panjohur nga me armë zjarri, me siguri pushkë automatike, ka shtënë drejt Ibishit, në momentin kur ai ka qenë duke hyrë në oborrin e shtëpisë së tij.Ibishi me veturë është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit në Shkup, ku është konstatuar vdekja e tij.Në vendin e ngjarjes ekspertizë ka kryer ekip i SPB-së së Shkupit, në prani të gjykatësit hetues dhe zëvendësprokurorit publik, me urdhër të të cilëve trupi i të vrarit është dërguar në autopsi. MPB-ja e Shkupit i ndërmerrë të gjitha masat për gjetjen e kryerësit dhe për ndriçim të përgjithshëm të rastit.

1 comment:

webmaster said...

http://www.You4Dating.com

Vend Takim Online per te Gjithe.

1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

http://www.You4Dating.com
-------------------------
http://www.You4Dating.com
-------------------------
http://www.You4Dating.com .